FOTBAL – Programul turului Ligii a IV-a, Seria Sud

0
716
In 20/21 septembrie incepe sezonul 2011-2012 pentru seria Sud a Ligii a patra la fotbal. 14 echipe fac parte aceasta serie: FC Viorel Mateianu Baia Mare, Orizont Lapusel, Asten Xela Baia Mare, Vectrix Satulung, Spicul Mocira, Unirea Seini, Gloria Renel Baia Mare, Minerul Cavnic, Unirea Sisesti, Progresul Somcuta, Spicul Ardusat, Eaton Farcasa, FC Maramures Universitar 2 Baia Mare, Lapusul Targu Lapus. In prima etapa, planificata pentru 21 august, sunt stabilite urmatoarele jocuri: Minerul Cavnic – Gloria Renel, Unirea Sisesti – Unirea Seini, Progresul Somcuta – Spicul Mocira, Spicul Ardusat – Vectrix Satulung, Eaton Farcasa – Asten Xela Baia Mare, FC Maramures 2 – Orizont Lapusel, Lapusul Targu Lapus – FC Viorel Mateianu.

PROGRAMUL TURULUI

Etapa 1, 21 august
Minerul Cavnic – Gloria Renel
Unirea Sisesti – Unirea Seini
Progresul Somcuta – Spicul Mocira
Spicul Ardusat – Vectrix Satulung
Eaton Farcasa – Asten Xela Baia Mare
FC Maramures 2 – Orizont Lapusel
Lapusul Targu Lapus – FC Viorel Mateianu

Loading...

Etapa 2, 28 august
FC Viorel Mateianu – FC Maramures 2
Orizon Lapusel – Eaton Farcasa
Asten Xela Baia Mare – Spicul Ardusat
Vectrix Satulung – Progresul Somcuta
Spicul Mocira – Unirea Sisesti
Unirea Seini – Minerul Cavnic
Gloria Renel – Lapusul Targu Lapus

Etapa 3, 4 septembrie
Gloria Renel – Unirea Seini
Minerul Cavnic – Spicul Mocira
Unirea Sisesti – Vectrix Satulung
Prograsul Somcuta – Asten Xela Baia Mare
Spicul Ardusat – Orizont Lapusel
Eaton Farcasa – FC Viorel Mateianu
FC Maramures 2 – Lapusul Targu Lapus

Etapa 4, 11 septembrie
FC Viorel Mateianu – Spicul Ardusat
Orizon Lapusel – Progresul Somcuta
Asten Xela Baia Mare – Unirea Sisesti
Vectrix Satulung – Minerul Cavnic
Spicul Mocira – Gloria Renel
FC Maramures 2 – Eaton Farcasa
Lapusul Targu Lapus – Unirea Seini

Etapa 5, 18 septembrie
Unirea Seini – Spicul Mocira
Gloria Renel . Vectrix Satulung
Minerul Cavnic – Asten Xela Baia Mare
Unirea Sisesti – Orizont Lapus
Progresul Somcuta – FC Viorel Mateianu
Spicul Ardusat – FC Maramures 2
Eaton Farcasa – Lapusul Targu Lapus

Etapa 6, 25 septembrie
FC Viorel Mateianu – Unirea Sisesti
Orizont Lapus – Minerul Cavnic
Asten Xela Baia Mare – Gloria Renel
Vectrix Satulung – Unirea Seini
Eaton Farcasa – Spicul Ardusat
FC Maramures 2 – Progresul Somcuta
Lapusul Targu Lapus – Spicul Mocira

Etapa 7, 2 octombrie
Spicul Mocira – Vectrix Satulung
Unirea Seini – Asten Xela Baia Mare
Gloria Renel – Orizont Lapus
Minerul Cavnic – FC Viorel Mateianu
Unirea Sisesti – FC Maramures 2
Progresul Somcuta – Eaton Farcasa
Spicul Ardusat – Lapusul Targu Lapus

Etapa 8, 9 octombrie
FC Viorel Mateianu – Gloria Renel
Orizont Lapus – Unirea Seini
Asten Xela Baia Mare – Spicul Mocira
Spicul Ardusat – Progresul Somcuta
Eaton Farcasa – Unirea Sisesti
FC Maramures 2 – Minerul Cavnic
Lapusul targu Lapus – Vectrix Satulung

Etapa 9, 16 octombrie
Vectrix Satulung – Asten Xela Baia Mare
Spicul Mocira – Orizont Lapus
Unirea Seini – FC Viorel Mateianu
Gloria Renel – FC Maramures 2
Minerul Cavnic – Eaton Farcasa
Unirea Sisesti – Spicul Ardusat
Progresul Somcuta – Lapusul Targu Lapus

Etapa 10, 23 octombrie
FC Viorel Mateianu – Spicul Mocira
Orizon Lapus – Vectrix Satulung
Progresul Somcuta – Unirea Sisesti
Spicul Ardusat – Minerul Cavnic
Eaton Farcasa – Gloria Renel
FC Maramures 2 – Unirea Seini
Lapusul Targu Lapus – Asten Xela Baia Mare

Etapa 11, 30 octombrie
Asten Xela Baia Mare – Orizont Lapus
Vectrix Satulung – FC Viorel Mateianu
Spicul Mocira – FC maramures 2
Unirea Seini – Eaton Farcasa
Gloria Renel – Spicul Ardusat
Minerul Cavnic – Progresul Somcuta
Unirea Sisesti – Lapusul Targu Lapus

Etapa 12, 6 noiembrie
FC Viorel Mateianu – Asten Xela Baia Mare
Unirea Sisesti – Minerul Cavnic
Progresul Somcuta – Gloria Renel
Spicul Ardusat – Unirea Seini
Eaton Farcasa – Spicul Mocira
FC Maramures 2- Vectrix Satulung
Lapusul Targu Lapus – Orizont Lapus

Etapa 13, 13 noiembrie
Orizont Lapus – FC Viorel Mateianu
Asten Xela Baia Mare – FC Maramures 2
Vectrix Satulung – Eaton Farcasa
Spicul Mocira – Spicul Ardusat
Unirea Seini – Progresul Somcuta
Gloria Renel – Unirea Sisesti
Minerul Cavnic – Lapusul Targu Lapus

Date furnizate de Asociatia Judeteana de Fotbal Maramures.

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.